«    Березень 2024    »

Діяльність тимчасових контрольних комісій районної ради

25-05-2012, 14:38 | Розділ: --- | Переглядів: 2218

У цьому році депутатським корпусом районної ради на десятій сесії було створено дві тимчасові контрольні комісії. - для вивчення роботи очисних споруд, що перебувають в оренді ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема» та для вивчення роботи очисних споруд філії «Менський сир» ППКФ «Прометей». Створення зазначених комісій було обумовлено значною кількістю звернень від жителів міста щодо екологічного стану річки Бабка, а також вивченням стану дотримання умов договору оренди комунального майна ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема».

Тимчасові контрольні комісії районної ради є органами районної ради, які здійснюють контроль з конкретно визначених районною радою питань. Засідання тимчасових контрольних комісій районної ради проводяться, як правило, закриті. Члени комісії та залучені для участі в її роботі інші особи не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв'язку з роботою комісії.

До складу зазначених комісій увійшли депутати районної ради та спеціалісти відповідних напрямків. Тимчасову контрольну комісії з питань роботи очисних споруд, що перебувають в оренді ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема» очолив Кіндер Валерій Миколайович, комісію з питань вивчення роботи очисних споруд філії «Менський сир» ППКФ «Прометей» - Кот Михайло Петрович.

21 травня 2012 року відбулось перше засідання тимчасової контрольної комісії з питань вивчення роботи очисних споруд, що перебувають в оренді ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема». На засіданні були вирішені організаційні питання, а також накреслені основні завдання комісії на найближчий час.

25 травня 2012 року проведено перше засідання тимчасової контрольної комісії з питань вивчення роботи очисних споруд філії «Менський сир» ППКФ «Прометей». На ньому було висловлено ряд пропозицій щодо першочергових напрямів її діяльності