Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (38)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

ПРО СВОЄЧАСНЕ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ

22-06-2017, 16:17 | Розділ: Новини | Переглядів: 108

Частиною 5 статті 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 передбачено, що допомога на матеріальне забезпечення виплачується у разі, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12-ти календарних місяців з дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологах, смерті застрахованої особи або члена сім’ї, який перебував на її утриманні.

Документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах повинні розглядатися не пізніше 10 днів з дня їх надходження до комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації де працює застрахована особа, а допомога на поховання – не пізніше дня, що настає за днем звернення.

На підставі рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування про призначення допомоги, страхувальник-роботодавець здійснює нарахування суми допомоги, оформлює та надає заяву-розрахунок до дирекції Фонду.

Після надходження заяви-розрахунку, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення, Фонд протягом 10 – ти робочих днів здійснює фінансування.

Наголошуємо, що виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах за місцем роботи застрахованої особи передбачена у найближчі після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, а допомога на поховання – не пізніше наступного робочого дня після отримання страхувальником коштів від Фонду.

Звертаємо увагу застрахованих осіб на необхідність своєчасного подання листків непрацездатності за місцем роботи, а бухгалтерів – подання заяви-розрахунку до Менської міжрайонної виконавчої дирекції, щоб не порушувались встановлені законодавством строки отримання належної суми допомоги.

За роз’ясненнями і консультаціями просимо звертатись за телефонами: у м. Мена – 2-14-08, 2-14-48 та у смт Сосниця – 2-36-72.

 

Менська міжрайонна виконавча дирекція

Чернігівського обласного відділення

Фонду соціального страхування з

тимчасової втрати працездатності

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.