Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (30)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

Про перспективи функціонування і утримання закладів соціальної сфери району в умовах об’єднаної територіальної громади 2017-2018 роках

24-07-2017, 08:05 | Розділ: Новини | Переглядів: 121

21 липня голова райдержадміністрації Валерій Щукін провів засідання колегії районної державної адміністрації за участі голови районної ради Олександра Мисника та керівництва Менської міської ради.

У ході колегії було обговорено питання про перспективи функціонування і утримання закладів соціальної сфери району в умовах об’єднаної територіальної громади 2017-2018 роках.

Під час конструктивної розмови прийшли до спільного бачення здійснення передачі районною радою спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у власність Менської ОТГ бюджетних установ, розташованих на її території, відповідно до розмежування видатків між бюджетами .

Голова Менської ОТГ Геннадій Примаков погодився із позицією районної державної адміністрації щодо здійснення передачі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ЦКДМ, музичної школи та районного краєзнавчого музею ім. В.Ф. Покотила. Також у ході діалогу було погоджено між сторонами вивчити та опрацювати питання щодо можливої передачі деяких закладів культури та районного центру СССДМ.

У підсумку вирішено створити спільну робочу групу для остаточного врегулювання питань передачі закладів соціальної сфери.

З метою забезпечення реалізації вимог пункту 39 Прикінцевих і перехідних положень Бюджетного кодексу України Менській міській раді рекомендовано розглянути на засіданні сесії питання щодо порушення клопотання перед Менською районною радою про передачу об’єктів соціальної сфери відповідно до Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району.

Керівникам відділів освіти, культури і туризму районної державної адміністрації, закладів соціальної сфери дано доручення забезпечити проведення інвентаризації майна закладів, упорядкування документів та підготовку закладів до передачі у комунальну власність об’єднаної територіальної громади.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.