Відбулося засідання 10ї (позачергової) сесії районної ради

31-10-2017, 15:53 | Розділ: Новини | Переглядів: 695

31 жовтня 2017 року відбулося засідання десятої (позачергової) сесії Менської районної ради сьомого скликання.

Скликання позачергової сесії районної ради пов’язане з необхідністю вирішення питання передачі об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району до власності Менської об'єднаної територіальної громади.

Перед пленарним засіданням відбулося розширене засідання Президії районної ради за участю осіб визначених як виступаючі з питань порядку денного сесії.

Потім депутати на засіданнях постійних комісій попередньо розглянули проекти рішень з питань порядку денного сесії.

Першими депутати розглянули питання "Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району у комунальну власність Менської міської об’єднаної територіальної громади" та "Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району у комунальну власність Менської міської об’єднаної територіальної громади".

З інформацією по ним виступили: Віктор Ємець, начальник відділу освіти райдержадміністрації, Олександр Карпенко, начальник відділу культури районної державної адміністрації та Володимир Роговенко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Ініціатором розгляду даних питань виступила Менська міська рада , яка на своїх сесіях від 13 та 27 жовтня 2017 року прийняла відповідні рішення «Про ініціювання передачі до власності Менської об’єднаної територіальної громади закладів культури», «Про ініціювання передачі до власності Менської об’єднаної територіальної громади закладів освіти» та «Про ініціювання передачі до власності Менської об’єднаної територіальної громади закладів соціального захисту населення».

Депутати розглянули запропоновані розробниками проекти рішень та внесли до них деякі правки.

Розглянуто ряд питань, що стосуються майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району, прийнято ряд рішень щодо затвердження технічної документації по розрахунку грошової оцінки земельних ділянок..

З інформацією по питанню порядку денного пленарного засідання "Про призначення директора Комунальної установи "Менський інклюзивно-ресурсний центр" Менської районної ради" перед депутатами виступив Віктор Ємець, начальник відділу освіти районної державної адміністрації. Ознайомив депутатів з переможцем конкурсу на посаду директора комунальної установи Ольгою Скосир.

Ольга Олександрівна виступила перед присутніми, розповіла про специфіку роботи Інклюзивно-ресурсного центру, відповіла на запитання присутніх.

Всього депутати районної ради розглянули 18 питань.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати Чернігівської обласної ради Бутенко М.О., Леоненко В.М.

Рішення, прийняті на десятій (позачерговій) сесії районної ради сьомого скликання будуть розміщені на веб-сайті районної ради в строки, установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» у розділі «Офіційні документи».