В Ріпках відбувся турнір з міні-футболу серед команд учасників АТО

12-10-2017, 10:00 | Розділ: Новини | Переглядів: 577

8 жовтня 2017 року в смт.Ріпки відбувся турнір з міні-футболу серед команд учасників АТО Ріпкінського, Борзнянського, Менського районів та м.Славутич, присвячений Дню захисника України.

Захід розпочався в Парку Слави, де учасники турніру поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам АТО та героям Небесної Сотні.

Далі на місцевому стадіоні «Колос» пройшла церемонія відкриття турніру. З вітальним словом до всіх присутніх звернулися в.о. голови Ріпкінської районної державної адміністрації Світлана Тризна, Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, перший заступник голови Менської районної державної адміністрації Сергій Мурований - учасник АТО, юрисконсульт соціально-психологічного центру м. Славутич Аліна Малашенко.

Хвилиною мовчання вшанували учасників АТО, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

Державний прапор України підняли капітани команд.

Для всіх учасників змагань, гостей та вболівальників прозвучало музичне вітання у виконанні Олексія Силенка. Після чого відбувся дуже цікавий турнір з міні-футболу, всі матчі якого пройшли в напруженій боротьбі.

Результати змагань такі:

Мена – Славутич 2:1; Ріпки – Борзна 4:2; Славутич – Борзна 5:2;

Мена – Ріпки 0:4; Ріпки – Славутич 2:0; Борзна – Мена 4:9.

За результатами змагань перемогу здобула команда Ріпкинського району, срібним призером стала команда Менського району, бронзу отримала команда м.Славутич.

Кращими гравцями турніру визнано:

в команді Борзнянського району – Руслана Шостака;

в команді Менського району – Руслана Загрутдінова;

в команді м. Славутич – Юрія Гончара;

в команді Ріпкинського району - Євгена Тихомира.

Призерів змагань нагороджено кубками, грамотами, вимпелами, медалями, кращів гравців відзначено призами.