Збірна команда державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування достойно представила район на обласній спартакіаді

16-07-2018, 14:44 | Розділ: Новини | Переглядів: 324

13 липня в Чернігові відбулася ХVІІІ літня обласна спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій і працівників органів місцевого самоврядування.

Цьогоріч рекордна кількість команд держслужбовців вступила у боротьбу за право сформувати зі своїх учасників збірну, яка представлятиме Чернігівщину на Всеукраїнській спартакіаді. В напруженій боротьбі учасники змагань демонстрували свою спортивну вправність в міні-футболі, волейболі, перетягуванні канату, шахах, шашках, настільному тенісі.

Збірна команда Менського району, сформована з представників структурних підрозділів Менської районної державної адміністрації, Менської об’єднаної територіальної громади, Покровської та Волосківської сільських рад на чолі з головою Менської райдержадміністрації Валерієм Щукіним та за участю голови районної ради Олександра Мисника, зайняла 11-те місце серед 27-ми команд-учасниць.

З найбільш цікавих моментів цього турніру слід відмітити видовищну гру нашої футзальної команди, яка на початку змагань в напруженому двобої зійшлася зі збірною командою Варвинського району. Пропустивши на початку гри, наші футболісти, по при всі численні атаки, так і не змогли перевести гру в «overtime»! За традицією - три сейви за воротарем збірної з футболу Сергієм Мурованим!

Найкраще у цьому році проявила себе команда з волейболу, яка у першому колі впевнено обійшла суперників з міста Прилук, а в другому - дала справжній бій збірній команді обласної державної адміністрації.

Не підвели збірну району і команди з шахів, шашок та настільного тенісу Менського району. Завдяки зусиллям Сергія Скорохода (2-ге індивідуальне місце шахи) та Оксани Скирти – вибороли 3-те командне місце у шахах; Алли Таранухи та Олександра Мозирко – 5-те командне місце у шашках; Ганни Остапенко (3-те індивідуальне місце) та Сергію Конону – 5-те командне місце у настільному тенісі - принесли команді – 162 бали.

Дякуємо усім учасникам спартакіади за гарну гру та загальний результат нашого району!