Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Відбувся семінар для безробітних - "Будуй своє"

3-11-2017, 14:17 | Розділ: Новини | Переглядів: 221

З метою підвищення поінформованості безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу, 2 листопада фахівці Менського районного центру зайнятості в приміщенні Менської райдержадміністрації провели семінар «Як розпочати свій бізнес», де була презентована Програма підтримки підприємництва від Ощадбанку України «Будуй своє».

Керуюча Менським відділенням №3061 Ощадбанку Людмила Ілляшик розповіла присутнім, що це унікальна Програма, яка розрахована як для Клієнтів банку, так і для не - Клієнтів банку. Учасником програми може стати будь-який підприємець (ФОП чи ТОВ). А ставши її учасником та Клієнтом Ощадбанку, він отримує миттєвий пакет для бізнесу, куди входить: швидке відкриття рахунку, корпоративна картка та зручний інтернет-банкінг.

Також «Будуй своє» передбачає можливість скористатись підтримкою провідних компаній – партнерів Ощадбанку, які пропонують знижки та безкоштовне користування послугами протягом певного терміну часу .

Головним пріоритетом даної програми є навчання. Для цього розроблено Портал «Будуй своє» (https://buduysvoe.com/), зареєструвавшись на якому клієнти мають можливість пройти тестування, для визначення напрямку майбутньої підприємницької діяльності, пройти навчальні курси в сфері фінансів, маркетингу та ІТ, записатись на консультацію та отримати поради менторів та просто ознайомитись з різними бізнес публікаціями.

Окрім цих послуг, клієнти зможуть скористатись фінансовою підтримкою. Ощадбанк розробив нові програми мікрокредитування, які уже стартують найближчим часом.

На завершення семінару Людмила Григорівна відповіла на запитання присутніх, а ті подякували за змістовну і цікаву інформацію.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.