Відбувся семінар для безробітних - "Будуй своє"

3-11-2017, 14:17 | Розділ: Новини | Переглядів: 35

З метою підвищення поінформованості безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу, 2 листопада фахівці Менського районного центру зайнятості в приміщенні Менської райдержадміністрації провели семінар «Як розпочати свій бізнес», де була презентована Програма підтримки підприємництва від Ощадбанку України «Будуй своє».

Керуюча Менським відділенням №3061 Ощадбанку Людмила Ілляшик розповіла присутнім, що це унікальна Програма, яка розрахована як для Клієнтів банку, так і для не - Клієнтів банку. Учасником програми може стати будь-який підприємець (ФОП чи ТОВ). А ставши її учасником та Клієнтом Ощадбанку, він отримує миттєвий пакет для бізнесу, куди входить: швидке відкриття рахунку, корпоративна картка та зручний інтернет-банкінг.

Також «Будуй своє» передбачає можливість скористатись підтримкою провідних компаній – партнерів Ощадбанку, які пропонують знижки та безкоштовне користування послугами протягом певного терміну часу .

Головним пріоритетом даної програми є навчання. Для цього розроблено Портал «Будуй своє» (https://buduysvoe.com/), зареєструвавшись на якому клієнти мають можливість пройти тестування, для визначення напрямку майбутньої підприємницької діяльності, пройти навчальні курси в сфері фінансів, маркетингу та ІТ, записатись на консультацію та отримати поради менторів та просто ознайомитись з різними бізнес публікаціями.

Окрім цих послуг, клієнти зможуть скористатись фінансовою підтримкою. Ощадбанк розробив нові програми мікрокредитування, які уже стартують найближчим часом.

На завершення семінару Людмила Григорівна відповіла на запитання присутніх, а ті подякували за змістовну і цікаву інформацію.