Вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери!

Щорічно, у першу неділю листопада, Україна відзначає День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту українців.

Ваше самовіддане служіння обранній справі, доброта, милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю й повагою людей, яким Ви несете розраду, тепло, допомагаєте долати життєві труднощі і негаразди, вселяєте у серця віру й надію, впевність у завтрашньому дні.

Ми глибоко переконані, що працівники соціальних служб Менщини є професіоналами, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує.

Напередодні професійного свята в райдержадміністрації привітали працівників соціальної сфери району

У першу неділю листопада щорічно в Україні відзначається День соціального працівника.

Тож сьогодні, напередодні свята, в приміщенні райдержадміністрації вітали тих, хто своєю повсякденною працею забезпечує реалізацію державної політики з питань соціального захисту широких верств населення.

З професійним святом представників соціального сфери району вітали голова районної ради Олександр Мисник? голова райдержадміністрації Валерій Щукін, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Ігор Зелений.

Відбувся семінар для безробітних - "Будуй своє"

З метою підвищення поінформованості безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу, 2 листопада фахівці Менського районного центру зайнятості в приміщенні Менської райдержадміністрації провели семінар «Як розпочати свій бізнес», де була презентована Програма підтримки підприємництва від Ощадбанку України «Будуй своє».

Керуюча Менським відділенням №3061 Ощадбанку Людмила Ілляшик розповіла присутнім, що це унікальна Програма, яка розрахована як для Клієнтів банку, так і для не - Клієнтів банку. Учасником програми може стати будь-який підприємець (ФОП чи ТОВ). А ставши її учасником та Клієнтом Ощадбанку, він отримує миттєвий пакет для бізнесу, куди входить: швидке відкриття рахунку, корпоративна картка та зручний інтернет-банкінг.