Чергові збори Чернігівського земляцтва у Києві

15-01-2018, 15:13 | Розділ: Новини | Переглядів: 504

Делегація Менського району, яку очолили голова районної ради Олександр Мисник та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, 12 січня взяла участь в традиційних щорічних зборах громадської організації «Чернігівське земляцтво» у м. Києві, що відзначила цьогоріч свою 22-у річницю.

Як завжди, в гостинному Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті столиці, зібралися кияни — уродженці Чернігівщини, гості з усіх районів нашої області. У холі були розміщені фотовиставки з життя земляцтва за 22 роки його існування.

Розпочалося зібрання під проникливий спів народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, відомого кобзаря-лірника Василя Нечепи. Учасники урочистостей переглянули відео та згадали імена усіх воїнів АТО з Чернігівщини, що загинули у неоголошеній війні на сході України, учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні.

Далі присутні переглянули документальний фільм «Пізнай свій край», де розповідається про історію та культуру Чернігово-Сіверщини, а також про деякі напрями роботи, досягнення та здобутки в діяльності Чернігівського земляцтва та його відділень у 2017 році.

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, активну просвітницьку і громадську діяльність, що сприяє підвищенню ролі та авторитету Чернігівщини в Україні Ігор Вдовенко та Валерій Куліч вручили голові Ради земляцтва Віктору Ткаченку відзнаку «Почесний громадянин Чернігівської області».

Почесну грамоту Чернігівської обласної державної адміністрації отримав наш земляк - голова правління ГО «Застава», член Менського відділення ГО «Товариство Чернігівське земляцтво» Анатолій Соляник.

Під час зборів була підписана Угода про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та Радою «Товариства «Чернігівське земляцтво».

По завершенні офіційної частини учасники зібрання розійшлися по «куренях» — районних відділень земляцтва, де в теплій, невимушеній атмосфері делегації з районів Чернігівщини зустрілися і поспілкувалися із земляками, що нині живуть і працюють в Києві.