Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (30)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

Роботи з реконструкції стадіону "Колос" практично завершені

29-01-2018, 15:46 | Розділ: Новини | Переглядів: 87

Сьогодні, 29 січня 2018 року, голова районної ради Олександр Мисник разом із головою районної державної адміністрації Валерієм Щукіним та першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Мурованим оглянули відремонтоване приміщення стадіону «Колос». Роботи з реконструкції практично завершені і навесні спорткомплекс вже працюватиме. Тут тренуватимуться футболісти, спортсмени, які займаються вільною боротьбою та панкратіоном, а також будуть проводитися змагання різного рівня.

Районна влада на початку 2017-го року не дозволила закрити спортивний комплекс, що знаходиться на території стадіону «Колос» у Мені, хоча на той момент будівля була в аварійному стані. В той же час плани з реконструкції приміщення були відображені у проекті та зареєстровані на конкурсі проектів державного фонду регіонального розвитку.

Менше ніж за півроку спортивний майданчик став красивим і затишним – проведенні масштабні зовнішні та внутрішні ремонтні роботи: будівлю утеплили і пофарбували, вікна замінили, спортивну залу відремонтували, для зручності спортсменів облаштували туалетні та душові кімнати із новою сантехнікою. На реконструкцію витрачено понад 2,5 млн. грн – це кошти і районного бюджету, і фінансування з ДФРР.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.