Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

На проведення реконструкції приміщення стадіону "Колос" планують залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку

19-01-2017, 14:55 | Розділ: Новини | Переглядів: 237

На проведення реконструкції приміщення стадіону "Колос" планують залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку

 

18 січня перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич відвідав найбільш значущий менський об’єкт, який нещодавно був переданий на баланс відділу освіти райдержадміністрації та знаходиться в аварійному стані, - це будівля стадіону «Колос».

Під час огляду було відмічено, що приміщення знаходиться в стані руйнації, причиною якої є просідання фундаменту. В подальшому це може унеможливити організацію безпечних занять з дітьми.

Цього ж дня представник проектної організації оглянув об’єкт та попередньо оцінив масштаби роботи, а це близько трьох мільйонів гривень.

Перший заступник голови облдержадміністрації спільно з головою районної ради Олександром Мисником та головою райдержадміністрації Валерієм Щукіним обговорили питання стосовно проведення реконструкції даного приміщення.

Гроші планують залучити з Державного фонду регіональноо розвитку.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.