На проведення реконструкції приміщення стадіону "Колос" планують залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку

19-01-2017, 14:55 | Розділ: Новини | Переглядів: 147

18 січня перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич відвідав найбільш значущий менський об’єкт, який нещодавно був переданий на баланс відділу освіти райдержадміністрації та знаходиться в аварійному стані, - це будівля стадіону «Колос».

Під час огляду було відмічено, що приміщення знаходиться в стані руйнації, причиною якої є просідання фундаменту. В подальшому це може унеможливити організацію безпечних занять з дітьми.

Цього ж дня представник проектної організації оглянув об’єкт та попередньо оцінив масштаби роботи, а це близько трьох мільйонів гривень.

Перший заступник голови облдержадміністрації спільно з головою районної ради Олександром Мисником та головою райдержадміністрації Валерієм Щукіним обговорили питання стосовно проведення реконструкції даного приміщення.

Гроші планують залучити з Державного фонду регіональноо розвитку.