Травень 2018 (30)

Голова районної ради Олександр Мисник провів робочу зустріч з головним лікарем Менської ЦРЛ Петром Хомрачем

30-01-2018, 15:12 | Розділ: Новини | Переглядів: 91

Сьогодні, 30 січня 2018 року, голова районної ради Олександр Мисник провів робочу зустріч з головним лікарем Менської центральної районної лікарні Петром Хомрачем, під час якої було обговорено шляхи покращення медичного обслуговування населення Менського району.

Наразі медичному закладу необхідний спеціалізований автомобіль з ношами для транспортування хворих на хронічні патології, а для пологового відділення районної лікарні – інкубатор закритого типу для інтенсивної терапії новонароджених. Адже пологове відділення лікарні, де народжують не лише жительки Менщини, а й жінки з Корюківського, Коропського, Сосницького районів, повинно мати сучасне устаткування.

Ці дві пропозиції подані до участі у конкурсі від Державного фонду регіонального розвитку.