Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (38)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

Зустріч випускників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з представниками управління охорони здоров’я та головними лікарями ЦРЛ Чернігівської області

15-05-2018, 09:51 | Розділ: Новини | Переглядів: 30

10 травня 2018 року в морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася зустріч цьогорічних випускників з представниками управління охорони здоров’я та головними лікарями ЦРЛ Чернігівської області. В зустрічі взяли участь голова районної ради Олександр Мисник та в.о. головного лікаря Менської центральної районної лікарні Володимир Салій.

Мета такої зустрічі – тісна співпраця між регіоном та медичним закладом задля забезпечення закладів охорони здоров’я кваліфікованими кадрами та майбутнє працевлаштування випускників університету. Адже сьогодні Чернігівщина ще потребує кваліфікованих кадрів всіх спеціальностей. Проректор з навчально-педагогічної роботи О.В. Стеченко зазначила, що такий формат зустрічі випускників з роботодавцями університет підтримує: «Ми прагнемо не лише підготувати кваліфікованих лікарів, а й потурбуватися про їхнє працевлаштування, хочемо щоб наші студенти отримали гідне перше місце роботи».

У відповідь головні лікарі за допомогою своїх ґрунтовних презентацій доводили, що ті випускники, які оберуть Чернігівщину, потрапляють у надійні руки: матимуть гарні умови праці, всі можливості для розвитку і фахового зростання та житло.

Яскравим був виступ представників Менщини. Виконуючий обов'язки головного лікаря Менської центральної районної лікарні Володимир Салій на підтримку своєї інформації надав слово голові районної ради Олександру Миснику, який підтвердив, що медицина знаходиться під постійною опікою громади району. Зокрема, започатковано програму «Житло для медиків». Уже збудовано перший будинок, а на черзі другий. Після 15 років практики в лікувальному закладі квартира стає власністю її мешканців.

Переконливими були виступи й інших гостей. На кадрах їхніх презентацій були показані не лише споруди медичних закладів та їхнє сучасне оснащення, а й мальовничі куточки міст і сіл Чернігівщини.

 

За інформацією офіційного сайту Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.