Травень 2018 (38)

З книгою жити - з добром дружити

13-02-2018, 09:03 | Розділ: Новини | Переглядів: 45

Дуже добре, коли діти зростають у великій любові та повазі своїх батьків. Вони будуть добрими, чуйними, щасливими.

Чудові родини, для яких сімейні цінності на першому місці, взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Любов людська велику силу має», яка відбулась у районній дитячій бібліотеці.

На родинні зустрічі вихідного дня завітали чотири родини менян, щоб гарно та з користю провести свій вільний час.

Було безліч конкурсів, розваг, сімейних ігр. Учасники змагалися в «Поетичному батлі», читаючи ліричні вірші чернігівських авторів, родинами виготовляли символ свята – валентинку.

Всі разом переглянули слайди «Пам’ятники коханню». Заворожила всіх присутніх музична композиція, виконана переможцем конкурсу «Зоряні мости» Антоном Довгим (музичний керівник Юрій Дробиш).

На згадку про зустріч кожна родина отримала в подарунок книги, адже 14 лютого – ще й Міжнародний день дарування книг.

З книгою жити - з добром дружити
  • Працююча родина – запорука процвітання України
  • Сім’ї з дітьми
  • Вокальний ансамбль «Домісольки» відзначив своє 5-річчя
  • Вітання голови районної ради Невжинського В.М. до Дня Перемоги
  • Акція «Краса врятує світ»
  • З книгою жити - з добром дружити!
    З книгою жити - з добром дружити.