Вокальний ансамбль «Домісольки» відзначив своє 5-річчя

8-12-2016, 14:29 | Розділ: Новини | Переглядів: 153

Минулої суботи у районному Будинку культури відбулось чарівне дійство - один з кращих колективів Менської дитячої музичної школи вокальний ансамбль «Домісольки» святкував свій 5-річний ювілей.

Вітали учасників ансамблю та їх керівника Олену Дробиш голова районної ради Олександр Мисник, керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Неруш, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександр Карпенко та інші поважні гості.

На адресу «Домісольок» лунало дуже багато теплих слів і щирих побажань. Адже за короткий час свого існування колектив здобув визнання далеко за межами району.

Всіх присутніх радували своїми виступами як самі учасники ансамблю, так і запрошені на свято колективи. «Домісольки» отримали окрім відзнак, квітів та солодощів ще і цінні подарунки - радіомікрофони, які дуже потрібні їм для репетицій та успішних виступів.

Вдячні глядачі щирими оплесками дякували юним артистам за чудові номери та гарний настрій.

Довідка про колектив «Домісольки»

Колектив «Домісольки» був створений в 2005 році, як ансамбль «Фантазія» при будинку культури де на той час працювала керівник ансамблю – Дробиш Олена Вікторівна.

З 2008 року ансамбль має назву «Домісольки» і працює в Менській дитячій музичній школі. Це учні вокального відділу організовані викладачем школи Дробиш Оленою Вікторівною в вокальний ансамбль.

Сьогоднішній склад ансамблю займається з 2010 року і навчались діти - з 3,5 років.

Перший конкурс - дитячий фестиваль пісні в с. Іржавець - 1 місце.

Неодноразово приймали участь в концертах в смт Березна – Покровський ярмарок.

Постійні учасники всіх концертів, які проводяться в місті Мена та на сцені районного Будинку культури.

Неодноразово були призерами конкурсі «Осінній зорепад» в м. Коропі – 2011, 2012, 2013 р. та м. Корюківка – 2013 р.

В м. Ніжині зайняли 2 місце в конкурсі «Твої таланти, Деснянський краю» 2013 р.

В 2014р. – в м. Городні - конкурс «Солов’їна родина» - 1 місце

В 2014 році пройшли відбірковий кастинг «Україна має талант» в м. Києві.

На обласних конкурсах "Cвято хору" в м. Корюківка – в 2015 році- 1 місце, в 2016 - 2 місце.

Всеукраїнський конкурс «Червона рута» – 3 місце в 2016 році.

Фестиваль творчої молоді «Чернігів the BEST» вийшли в супер фінал і ввійшли в 4 кращих колективи області.

Солістка ансамблю Олійник Євгенія здобула перемогу в конкурі «Співаймо джаз» в 2015 році. Та 2 місце в міжнародному конкурсі «Зірка української естради» в м. Львів в 2016 році.

Кавеза Віолетта, та Абдрахімова Катерина теж неодноразово займали призові місця в м.Коропі, м. Городні та в м. Ніжині на обласних конкурсах.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації