Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

«Зміни в законодавстві про зайнятість. Вам необхідно знати»

24-02-2017, 15:06 | Розділ: Новини | Переглядів: 204

Така тема семінару з роботодавцями обговорювалася 23 лютого 2017 року в Менському районному центрі зайнятості.

У заході взяли участь директор РЦЗ Тамара Кот та начальник відділу праці управління соціального захисту населення Менської РДА Лариса Омеляненко.

Директор ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці району, акцентувавши увагу на реформуванні служби зайнятості та нові підходи в обслуговуванні клієнтів: запровадження сучасних технологій підбору кадрів та пошуку роботи (відеорезюме, відеовакансії, комунікація через соціальні мережі) тощо.

Фахівці районного центру зайнятості розповіли про порядок складання та строки подання звітності за формою 3-ПН та 4-ПН, про можливість отримання ваучера, про якісне і коректне заповнення корінців направлень на працевлаштування та дотримання норм чинного законодавства в частині необгрунтованої відмови у працевлаштуванні претендентам на вакансію, про працевлаштування на новостворені робочі місця з виплатою компенсації єдиного соціального внеску, про порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання та про інші послуги, які надає служба зайнятості.

Про збільшення з 1 січня 2017 року фінансової відповідальності роботодавців за використання нелегальної праці присутніх ознайомила Лариса Омеляненко.

 

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.