Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)

Формуємо у школярів мотивацію до вибору робітничих професій

6-04-2018, 09:41 | Розділ: Новини | Переглядів: 41

Вчора за сприяння Менського районного центру зайнятості відбулася презентація професійно-технічних навчальних закладів міста Чернігова для школярів районної гімназії.

Про умови вступу до навчальних закладів та процес навчання, соціально-побутову базу, спектр професій школярам розповіли Сергій Гончаренко – майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівське вище професійне училище», Наталія Нечаєва – майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування» та Яна Сементовська – майстер виробничого навчання – Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

Школярі з цікавістю слухали майстрів про такі професії, як перукар, швачка, маляр-штукатур, електрослюсар, верстатник, автослюсар, кухар-кондитер. Отримана інформація була не тільки цікавою, але й корисною, адже дала змогу більш детально ознайомитися з професіями та оцінити переваги оволодіння ними.

«Усі ці професії користуються попитом на ринку праці не тільки Менщини, а й усієї України. Здобувши одну із них ви з легкістю знайдете роботу», - зазначила фахівець Менського районного центру зайнятості Зоя Ганнущенко.

Формування у молодих людей мотивації до вибору робітничих професій є важливим чинником попередження зростання безробіття серед молоді.