«    Травень 2024    »

Старшокласникам Мени презентували навчальні заклади Чернігова

9-04-2019, 14:16 | Розділ: Новини | Переглядів: 357

Нещодавно, за ініціативою Менської районної філії Чернігівського ОЦЗ для старшокласників міста Мени проведено «Презентацію навчальних закладів». Захід відбувся з метою отримання інформації про професійно- технічні навчальні заклади міста Чернігова, формування позитивного іміджу робітничих професій та популяризація їх серед молоді.

Директор районної філії Тамара Кот закликала учнів скористатися отриманою інформацією та обирати майбутній фах з розумом.

Навчальні заклади представили: Ірина Пліско - кандидат економічних наук доцент методист відділу профорієнтації Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки; Катерина Бездушна - майстер виробничого навчання Державного професійно - технічного навчального закладу «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування»; Гончаренко Сергій - майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівське вище професійне училище»; Олександр Сімон - майстер виробничого навчання Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту та Ігор Кий - старший інспектор Менського районного центру комплектування та соціальної підтримки, який поінформував учнів про навчання у вищих навчальних закладах Міністерства Оборони України

Старшокласників цікавила інформація про навчальні заклади, професії та спеціальності, які можна там отримати, їх зміст, вірогідність працевлаштування після закінчення навчання та умови проживання.

Захід вийшов емоційним, яскравим та інформаційно насиченим. Сподіваємося, що він стане помічником на шляху правильного визначення професійного майбутнього школярів.