«Буде в нас томограф» – Олександр Мисник.

2-02-2018, 17:06 | Розділ: Новини | Переглядів: 587

Сьогодні, 02 лютого 2018 року, в залі засідань Менської центральної районної лікарні відбулося спільне розширене засідання медичної ради комунальних закладів охорони здоров'я «Менська центральна районна лікарня» та «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги».

В роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Мисник та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

На порядку денному засідання було питання «Підсумки роботи медичної служби Менського району у 2017 році. Пріоритетні напрямки діяльності лікувально-профілактичних закладів району у 2018 році».

Перед медичним загалом зібрання виступили заступник головного лікаря Менської ЦРЛ Людмила Вахненко, головний лікар Менського Центру ПМСД Наталія Корнієнко, заступник головного лікаря ЦРЛ, районний педіатр Галина Вербицька, завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Олег Тимошенко, районний онколог Стела Серавіна, сімейний лікар Березнянської лікарської амбулаторії Олена Непотрібна. У своїх виступах лікарі доповіли про здобутки та труднощі медичної галузі, окреслили коло проблемних питань та шляхи їх вирішення.

Підводячи підсумки наради головний лікар Менської ЦРЛ Петро Хомрач відмітив здобутки та проблеми, виділив 2 головних – фінансування та кадрові питання. І якщо першу хоч із труднощами, але вдається долати, то вирішення кадрових питань є найболючішим на сьогодні.

В обговоренні взяв участь голова районної ради Олександр Мисник. В своєму виступі він наголосив на тому, що керівництво району приділяло, приділяє та буде й надалі приділяти максимум уваги медичній галузі.

Запевнив присутніх, що томограф для Менської ЦРЛ буде таки придбаний. Повідомив, що на нинішніх досягненнях в облаштуванні та реконструкції приміщень центральної районної лікарні зупинятися ніхто не збирається. На черзі ремонти внутрішніх приміщень відділень, ремонт приміщення поліклініки, заміна ліжок, будівництво другої черги житла для медиків тощо. Запевнив, що без уваги районної влади не залишиться жоден заклад охорони здоров’я району: від сільського ФАПу до районної лікарні.