Голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у виїзній приймальні голови райдержадміністрації Валерія Щукіна у виконкомі Березнянської селищної ради

23-05-2018, 10:00 | Розділ: Новини | Переглядів: 525

До роботи також долучилися начальник відділу освіти сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Ємець, завідувач сектору архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи - головний архітектор райдержадміністрації Андрій Ющенко, начальник відділу у Менському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Владислав Кочубей, головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради Наталія Корнієнко, начальник відділу субсидій та адресних соціальних допомог управління соціального захисту населення районної державної Оксана Зінченко.

Керівники району відвідали культосвітні заклади селища, ознайомилися зі станом справ у лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, зустрілися з трудовими колективами бюджетних установ селища. У ході спілкування піднімалися питання поточного ремонту приміщення початкових класів Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, бібліотеки та проведення кампанії з вибору сімейного лікаря.

Під час зустрічі із активом та жителями селища обговорювались питання перспективи створення Березнянської ОТГ, благоустрою центрального кладовища, утримання сміттєзвалища, нові зміни при призначенні субсидій та земельні питання. Але найбільш хвилювало жителів громади припинення газопостачання ПАТ «Чернігівгаз» з 04 по 18 червня поточного року у зв’язку з проведенням планових робіт по обстеженню газопроводів та газового обладнання житлових будинків.