На Колегії райдержадміністрації обговорено основні питання життєдіяльності району

29-08-2018, 11:58 | Розділ: Новини | Переглядів: 406

Провів розширене засідання Колегії голова райдержадміністрації Валерій Щукін. На засіданні були присутні голова районної ради Олександр Мисник, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ, організацій, та територіальних громад району.

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за І півріччя 2018 року проінформували присутніх начальник відділу економічного і агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Васюк та начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка.

У підсумку обговорення даного питання Валерій Щукін зазначив, що економічно-промисловий потенціал району зміцнив свої позиції, а використання в аграрній галузі новітніх технологій та оновлення парку сільськогосподарської техніки дають непогані результати в плані вирощування стратегічних культур. Валерій Миколайович також звернув увагу і на проблемні питання, які виникають у ході утримання закладів, що потребують співфінансування із двох бюджетів.

Начальник відділу освіти. сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець доповів про стан готовності навчальних закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року. Зокрема, мова йшла про облаштування класних кімнат для первачків за вимогами Нової української школи, забезпечення навчальних закладів мультимедійним обладнанням, підручниками, паливом тощо.

У підсумку було також обговорено питання щодо подальшого функціонування Данилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, яка на сьогоднішній день налічує всього 22 учні.

Про стан готовності паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та закладів гуманітарної сфери району до роботи у осінньо-зимовий період 2018-2019 років проінформував присутніх завідувач сектору архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи – головний архітектор райдержадміністрації Андрій Ющенко. У своєму виступі він відмітив, що у районі продовжується робота по енергоефекивності та економії енергоресурсів.

З початку року 23 жителі скористалися урядовою програмою «теплих кредитів» на суму 583 тис.грн.

За результатами обговорення питань Колегії прийняті відповідні розпорядження.