Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1-06-2018, 15:59 | Розділ: Новини | Переглядів: 422

На засідання комісії не з’явились як представники міської ради, так і ТОВ «Менський комунальник».

В.о.головного лікаря КЗОЗ «Менська ЦРЛ» Володимир Салій проінформував комісію про те, що на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів центральної районної лікарні був прийнятий «План дій КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» у разі можливого короткочасного водопостачання та водовідведення в м. Мена з 04.06.2018 року», який розроблений на засіданні об’єктової комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Начальник Менського районного управління ГУ ДПСС в Чернігівській області Олександр Белашко проінформував про те, що відповідно до ст.18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» органи виконавчої влади, місцевого самоврядування зобов'язані забезпечити жителів міст та інших населених пунктів питною водою, кількість та якість якої повинні відповідати вимогам санітарних норм і державного стандарту. Виробничий контроль за якістю питної води в процесі її добування, обробки та у розподільних мережах здійснюють підприємства водопостачання.

Начальник Менського районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області Денис Луговський, повідомив про готовність техніки та плану дій відповідно до схеми розміщення водойомів у разі можливого короткочасного водопостачання.

По даному питанню було прийнято рішення:

- надіслати звернення до Менської міської ради і ТОВ «Менський комунальник»;

- довести до відома місцеву прокуратуру і Менський відділ ГУНП в Чернігівській області;

- відповідальним виконавцям бути готовими вживати заплановані заходи в разі запровадження погодинного водопостачання та водовідведення в м. Мена.