«    Листопад 2018    »

Напередодні професійного свята приймали вітання працівники соціальної сфери району

У першу неділю листопада щорічно в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Тож сьогодні, напередодні свята, в приміщенні райдержадміністрації вітали тих, хто своєю повсякденною працею забезпечує реалізацію державної політики з питань соціального захисту широких верств населення.

З професійним святом представників соціального сфери району вітали голова районної ради Олександр Мисник та заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко.

У своїх виступах вони відмітили, що соціальні працівники Менщини беззаперечно мають добре серце, є гарними фахівцями і компетентними людьми, постійну турботу яких відчувають соціально незахищені громадяни.

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас з наступаючим Днем працівника соціальної сфери.

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага від людей.

Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки.