«    Травень 2024    »

Фахівців соціальної сфери району привітали з професійним святом

1-11-2019, 11:58 | Розділ: Новини | Переглядів: 319

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, дітей і молоді, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

Сьогодні в адміністративному приміщенні районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

З професійним святом тих, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності як соціальний захист населення, вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, голова районної ради Наталія Боюн. У своїх виступах вони щиро дякували всім представникам соціальної сфери Менщини за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців району, реалізуючи державну політику з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин, соціального страхування, пенсійного забезпечення тощо.

Привітання на адресу свої колег, які щоденно забезпечують соціальні гарантії і допомогу всім, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію, висловив і начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Роговенко.

Принагідно керівники району вручили відзнаки кращим працівникам соціальної сфери.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконанні завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики, за професіоналізм, високий рівень виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

ЧЕПУРНІЙ Тетяні Леонтіївні, - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

- ЄВТУШЕНКА Олександра Миколайовича, головного спеціаліста перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області;

- ЗАЇКО Надію Володимирівну, соціального робітника по селу Сахнівка відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- КОСМАЧ Юлію Миколаївну, головного спеціаліста відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Подяку голови районної державної адміністрації оголошено:

- ДЖИМІ Ларисі Андріївні, соціальному робітнику по селу Кам’янка відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- ДОЛІ Олені Олексіївні, державному соціальному інспектору управління соціального захисту населення Менської районної державної адміністрації.

Почесною грамотою районної ради нагороджено:

- Голод Оксану Леонідівну, соціального робітника по с. Покровське відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),

- Когут Тамару Миколаївну, начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області;

- Помаз Світлану Леонідівну, провідного спеціаліста відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення Менської районної державної адміністрації.

Подяку районної ради оголошено:

- Биндюк Юлії Василівні, начальнику відділу праці управління соціального захисту населення Менської районної державної адміністрації;

- Бубенко Оксані Валеріївні, соціальному робітнику по с. Степанівка відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).