«    Травень 2024    »

Голова районної ради Наталія Боюн взяла участь у щорічному зібранні працівників освіти району

30-08-2019, 16:29 | Розділ: Новини | Переглядів: 230

29 серпня на засідання Колегії районної державної адміністрації було винесено два питання - це підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку і бюджету району за І півріччя 2019 року та стан готовності навчальних закладів району до нового 2019-2020 навчального року.

Зважаючи на важливість та актуальність другого питання, було вирішено поєднати роботу Колегії з роботою щорічної серпневої конференції працівників освіти району.

Присутні заслухали виступ завідуючого районним методичним кабінетом Алли Бикової «Нова українська школа – від старту до успіху у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2019/2020 навчальний рік» та взяли активну участь в обговоренні важливих питань освітянської галузі району.

Зокрема, мова йшла про перший рік реформи Нової української школи, про оновлення шкіл меблями, дидактичним та цифровим обладнанням, про розвиток дошкільної освіти, про заходи щодо оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти, про державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, посилення контролю за належним рівнем підготовки учнів до Всеукраїнських олімпіад з базових предметів та МАН, про чітке спланування виховної роботи, головним акцентом якої є національно-патріотичне виховання.

Не залишились поза увагою і питання організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, завершення поточних ремонтних робіт навчальних приміщень, котелень, харчоблоків, спортивних та актових залів, спортивних та ігрових майданчиків, упорядкування територій навчальних закладів, забезпечення паливом тощо.

Голова районної державної адміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Наталія Боюн у своїх виступах щиро дякували освітянам району, батькам за їх допомогу в облаштуванні та ремонті класних кімнат, за ту кропітку роботу, яка була проведена, щоб забезпечити належний рівень освіти дітям у 2019-2020 навчальному році. Керівники району також привітали педагогів з наступаючим Днем знань та побажали міцного здоров’я, щастя, благополуччя, сонячних ранків, творчої наснаги і здійснення всіх мрій та сподівань.

Принагідно кращим освітянам району були вручені Почесні відзнаки.