«    Грудень 2019    »

Депутати обговорили проект бюджету…

Сьогодні, 13 грудня, відбулося розширене засідання Президії та постійних комісій районної ради в рамках двадцять першої сесії районної ради. Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій попередньо обговорили питання порядку денного сесії, пленарне засідання якої відбудеться 20 грудня. На спільному засіданні Президії та постійних комісій депутати детально розглянули проекти Програми економічного і соціального розвитку та районного бюджету на 2020 рік.

На розгляд сесії пропонується ряд галузевих програм на наступний рік, а також питання щодо управління комунальним майном, земельні та організаційні питання.

У Мені вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобильська катастрофа в житті українців є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.

Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога.

Сьогодні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Минуло 33 роки від дня однієї з найбільших катастроф у світі - аварії на Чорнобильській атомній електростанції, і в день закінчення будівництва захисного саркофага над четвертим енергоблоком в Україні вшановують ліквідаторів аварії. Низько схиляємо у скорботі голови перед пам’яттю тих ліквідаторів, які залишились назавжди у мертвому сьогодні місті, перед тими, хто віддав здоров’я, а згодом і життя у боротьбі з атомним пеклом.

Висловлюємо щиру шану та подяку ліквідаторам за неоціненний подвиг, за героїзм, мужність, відважність, за величезну роботу.