«    Травень 2024    »

Про актуальні питання життєдіяльності району

15-05-2020, 14:32 | Розділ: Новини | Переглядів: 552

14 травня голова районної державної адміністрації Валерій Щукін провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та медичних закладів. В роботі наради взяла участь голова районної ради Наталія Боюн.

Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Оксана Булавка зазначила, що ситуація із фінансуванням бюджетних установ у районному бюджеті на сьогоднішній день залишається стабільно складною. Заробітна плата за другу половину квітня виплачена коштами єдиного казначейського рахунку, які залучено на умовах безвідсоткової позики. При цьому використано ресурс максимально визначеного ліміту по договору про короткотермінові позички.

Менська міська об’єднана територіальна громада не виконала свої взяті зобов’язання по співфінансуванню квітня місяця поточного року, недоплативши 200 тис. гривень на співфінансування Степанівського МНВК. Разом з тим заробітна плата по даній установі виплачена повністю коштами районного бюджету.

Заборгованість за спожиті енергоносії становить 296,0 тис гривень, це кошти за придбані вугілля та дрова для установ освіти.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Роговенко проінформував присутніх про надання і виплату різних видів соціальної допомоги у період карантину. Зокрема, мова йшла про виплату субсидій, пільг, компенсації ФОПам, укладення договорів на оздоровлення, придбання житла дітям-сиротам тощо.

Також була акцентована увага на новому Законі України «Про публічні закупівлі», підготовці до опалювального періоду.

Крім того, обговорено роботу закладів культури, закінчення навчального року, строків проведення цьогорічного пробного тестування та ЗНО, впровадження електронної системи охорони здоров’я.