15-16 серпня 2013 року в смт.Макошине проводиться черговий семінар для міських та селищних голів Чернігівської області

16-08-2013, 12:34 | Розділ: Новини | Переглядів: 984

15-16 серпня 2013 року в рамках спільного проекту Фонду Ганса Зайделя, Чернігівської обласної ради, Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій «Сталий розвиток малих міст Чернігівської області» Центром проводиться черговий семінар для міських та селищних голів Чернігівської області, у якому беруть участь Менський міський голова Фесюн Федір Іванович, Березнянський селищний голова Павленко Володимир Михайлович, Макошинський селищний голова Кравцов Валерій Михайлович. Метою заходу є ознайомлення учасників з організацією робіт і сучасними інструментами налагодження міжмуніципальної співпраці для вирішення проблем очистки води, каналізування та очистки стоків у малому місті або селищі (на прикладі м. Кемптен, Земля Баварія, ФРН). У семінарі бере участь керівник управління економіки та розвитку м. Кемптен Ріхард Шісль, який розповідає про систему водопостачання та забезпечення якості питної води у м. Кемптені, організацію збору стоків та каналізування, правові та адміністративні обмеження / можливості забезпечення організації збору стоків та каналізування, ділиться досвідом адміністрування об’єктів очистки стоків та ознайомлює з інструментами налагодження міжмуніципальної співпраці з метою створення системи очистки стоків у м.Кемптен. Модератор дискусій та обговорень - керівник Інституту врядування Анатолій Чемерис.

В рамках семінару відбувся ознайомчий візит до смт Сосниця та смт Макошино.

У нашому районі учасники семінару ознайомились з можливостями розвитку селища, відвідали селищний будинок культури, де перед ними виступили творчі колективи. Відбулось представлення продукції підприємства Менської виправної колонії, роздані рекламні проспекти та буклети. Селищний голова Кравцов Валерій Михайлович розповів про своє селище, перспективи його розвитку, плани селищної ради, розповів про роботу очисних споруд.

У семінарі взяв участь голова районної ради Володимир Михайлович Невжинський.