Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

23-08-2013, 14:07 | Розділ: Новини | Переглядів: 1379

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

Сьогодні в Україні святкують День Державного Прапора України. Указ «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України», було підписано 23 серпня 2004 року Президентом України.

У місті Мена на майданчику біля Центру культури і дозвілля молоді була проведена урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь керівники району, громадськість, учнівська молодь та їх батьки. Після підняття Державного Прапора України відбулась урочиста акція "Я громадянин України". Для вручення паспортів дев’ятьом кращим громадянам Менщини, що мають успіхи у навчанні, спорті, беруть активну участь у громадському житті шкіл, були запрошені голова районної ради Володимир Невжинський та голова райдержадміністрації Анатолій Соломко. Вони звернулися із вітальним словом до присутніх, а юній молоді побажали стати свідомими творцями сучасної історії рідної Батьківщин, бо саме від кожного з них залежить, якій бути нашій державі у майбутньому; побажали «цінувати працьовитість і майстерність, чесність і правдивість, дбати про рідну землю».

Голова районної ради в своєму виступі зазначив, що державний прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його треба берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Під ним ми будуємо країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, перемагаємо на міжнародних конкурсах та змаганнях. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Синьо-жовтий прапор є тим об'єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле - Український народ. Ми повинні оберігати та шанувати Державний Прапор України як національну святиню. Це наш конституційний і громадянський обов'язок.

Юнаки і дівчата разом з паспортами отримали пам’ятні подарунки.