10 грудня в залі засідань районної ради був проведений семінар-тренінг

10-12-2014, 15:54 | Розділ: Новини | Переглядів: 805

Сьогодні в залі засідань Менської районної ради Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад Менського району був проведений семінар – тренінг.

Чабак Людмила Анатоліївна – учений секретар Центру, кандидат філософських наук, Охріменко Ярослав Васильович – заступник начальника управління – начальнику відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та міжрегіонального співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, Ворожбит Тетяна Анатоліївна – головний спеціаліст відділу моніторингу виконання цільових програм Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, висвітлили тему «Практика підготовки та запровадження місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм».

Охріменко Я.В. виступив перед присутніми з міні-лекцією на тему: «Презентація території як один з факторів розвитку зовнішньої торгівлі та залучення інвестицій», «Можливості Економічного порталу Чернігівської області». Відповів на запитання присутніх.

Ворожбит Т.А висвітлила теми «Зовнішні джерела фінансування, доступні українським громадам» та «Про розроблення стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року».

У семінарі взяли участь голови територіальних громад району, депутати районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради.