Директором центральної бібліотечної системи призначено Дудко І.В.

2-02-2012, 11:12 | Розділ: Новини | Переглядів: 1754

01 лютого 2012 року голова районної ради Невжинський Володимир Михайлович, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Прищепа Вікторія Василівна, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Тищенко Петро Григорович представили новопризначеного директора центральної бібліотечної системи Дудко Інну Володимирівну.
Дудко І.В. була призначена рішенням районної ради від 29 грудня 2011 року "Про призначення Дудко І.В. на посаду директора комунального закладу «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради та встановлення терміну контракту". [44 Kb] (завантажень: 49)

Володимир Михайлович Невжинський подякував колишньому директору централізованої бібліотечної системи Фесюн Раїсі Борисівні, яка близько 25 років свого життя віддала бібліотечній справі, за роботу, за її вміння керівника у будь-які часи становлення нашої держави і суспільства тримати руку на пульсі, згуртовувати навколо себе однодумців. Раїса Борисівна зуміла вивести бібліотечну справу району на рівень однієї із найуспішніших в області.

Приєднався до привітань і подяки начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Тищенко П.Г., який вручив Фесюн Р.Б. квіти та грамоту відділу за її працю, а Дудко І.В. побажав успіхів. Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Прищепа В.В. побажала новопризначеному керівнику впровадження нових форм роботи і збереження традицій.
            Звучали слова подяки колишньому керівнику і побажання успіхів новому і від трудового колективу бібліотеки.
До учасників зібрання звернулась і Фесюн Раїса Борисівна, яка подякувала колективу за роботу і повсякчасну підтримку, і пообіцяла поділитись своїм досвідом і вмінням з новим керівником.
           Побажаємо успіхів, ентузіазму, творчого натхнення і звершень працівникам бібліотечної системи району та їх керівнику.