26 листопада 2015 року відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання.

28-11-2015, 12:40 | Розділ: Новини | Переглядів: 706

На початку засідання голова районної ради Олександр Мисник представив присутнім депутатам та запрошеним голів територіальних громад району та депутатів Чернігівської обласної ради. Побажав їм успіхів та наснаги в роботі.

Депутати прийняли рішення «Про присвоєння рангу та встановлення умов оплати праці голові районної ради».

Наступним депутати розглянули питання «Про постійні комісії районної ради». Вирішено утворити при районній раді сьомого скликання наступні постійні комісії:

1) з питань бюджету, голова постійної комісії - Тюшкевич Надія Петрівна (Менська районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

2) з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, голова постійної комісії - Фесюн Катерина Олексіївна (Менська районна організація політичної партії «Наш край»);

3) з питань регламенту, законності, правопорядку та управління об’єктами комунальної власності, голова постійної комісії - Мироненко Анатолій Іванович (Менська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка).

4) з питань соціально-економічного розвитку, агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, голова постійної комісії - Таргонський Володимир Станіславович (Менська районна організація Аграрної партії України) .

Голова районної ради висловив сподівання, що кожна політична сила, представлена в районній раді, долучиться до спільної роботи задля розвитку нашого району.

Депутати заслухали інформацію Кочубея В.М. по питанню «Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення право оренди якої пропонується до продажу на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Городищенської сільської ради Менського району Чернігівської області». Депутати районної ради Руденко М.М., Погребний Ю.П., Слобідський сільський голова Мозирко О.О.,Волосківський сільський голова Любенко О.І. виступили в обговоренні даного питання. Рішення з даного питання не прийнято.

В «Різному» голова районної ради Мисник О.П. зачитав повідомлення про створення у районній раді депутатських фракцій політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та політичної партії «Всеукраїнське об’єднання патріотів «УКРОП».