15-01-2016, 16:36 | Розділ: Новини | Переглядів: 656

15 січня 2016 року відбулося друге пленарне засідання другої сесії Менської районної ради сьомого скликання.

На початку засідання представник Менської районної виборчої комісії Сипченко Г.М. виступила з офіційним оголошенням рішення щодо заміщення депутата районної ради Дубовика О.В., повноваження якого припинені достроково згідно з поданою ним заявою, депутатом районної ради Осєдачем Сергієм Івановичем, що обраний від Менської місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Голова районної ради Мисник О.П. вручив депутатам районної ради сьомого скликання посвідчення.

Депутати розглянули одне питання «Про обрання заступника голови районної ради». Голова районної ради вніс на розгляд ради кандидатуру Мурованого Сергія Григоровича, депутата від Менської районної організації політичної партії «Українське об'єднання патріотів - УКРОП». Дана кандидатура була запропонована депутатами районної ради, що обрані від Менської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП», Менської районної в Чернігівській області організації партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ», Менської районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» та Менської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

Після проведення процедури таємного голосування лічильною комісією були встановлені наступні результати: «за» – 16 депутатів, «проти» – 10, 8 бюлетенів визнали недійсними. Таким чином кандидат не набрав необхідної кількості голосів і рішення про обрання не було прийняте.

В «Різному» голова районної ради зачитав повідомлення про створення в районній раді депутатської фракції Менської місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка, (керівник - Гайдукевич В.В.), а також повідомив про зміни у складі Президії районної ради у зв’язку зі створенням нових фракцій у районній раді.

Друга сесія районної ради оголошена закритою, питання виборів заступника перенесено на наступну сесію.