04.12.2015 року в Районному Будинку Культури відбулося урочисте зібрання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні

4-12-2015, 15:39 | Розділ: Новини | Переглядів: 636

День місцевого самоврядування – це свято нашого способу суспільного життя, в основі якого самоврядна громада. Це - глибоко слов′янська традиція, що бере свій початок з часів Київської Русі. Це - традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника і виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади.

Сьогодні в залі Будинку Культури зібрались ті, хто представляє інтереси всіх громад нашого району у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечує позитивні зміни в суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідної Менщини.

Мова йде про депутатів місцевих рад всіх рівнів, голів сільських, селищних, міської та районної рад, працівників органів місцевого самоврядування, усіх тих, хто так чи інакше причетний до цієї роботи.

Із словами привітання перед присутніми виступив голова Менської районної ради Мисник Олександр Петрович.

Також присутніх вітали перший заступник голови Менської районної державної адміністрації Щукін Валерій Миколайович, секретар Менської міської ради Півень Оксана Олександрівна, голова райкому профспілки працівників державних установ Петрушенко Ірина Анатоліївна, Ленінівський сільський голова Джима Віктор Васильович.

Кращим працівникам органів місцевого самоврядування району були вручені почесні нагороди.

Працівники районного будинку культури організували для присутніх святковий концерт.