«    Травень 2024    »

Менський районний Центр дитячої та юнацької творчості відзначив своє 80-річчя

4-04-2016, 14:34 | Розділ: Новини | Переглядів: 648

Менський районний Центр дитячої та юнацької творчості відзначив своє 80-річчя

1 квітня у районному Будинку культури відбулося тематичне святкове дійство «80 пісень про головне», яке розповіло засобами мистецтва про найважливіші віхи історії Центру дитячої та юнацької творчості.

Із ювілеєм знаний заклад позашкілля вітали голова районної ради Олександр Мисник, в.о. голови райдержадміністрації Валерій Щукін, міський голова Геннадій Примаков, представники обласного управління освіти і науки облдержадміністрації, Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, обласного інституту післядипломної педагогічної освітнім ім. К.Д. Ушинського, помічник народного депутата України Валерія Давиденка та інші поціновувачі Центру творчості.

Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради, районної державної адміністрації та міської ради були нагороджені досвідчені педагоги, талановиті вихованці, активні батьки та спонсори Центру.

Поряд з найкращими колективами району, як і водиться у день народження, на сцені виступали гості. Знову радував глядачів Чернігівській театр народного танцю «Слов’яни», який очолює наш земля, колишній вихованець гуртка бальних танців Будинку піонерів.

Яскраве дійство зачаровувало всіх ліричними піснями, запальними та елегантними танцями, неперевершеними цирковими номерами, іскрометним гумором. А глядачі в свою чергу дякували ювілярам гучними оплесками за подароване свято та гарний настрій.

Фото Валерія Тихонова,

районна газета "Наше слово"