Академія муніципального управління проводить набір випускників для підготовки службовців органів державної влади та місцевого самоврядування

2-06-2016, 10:15 | Розділ: Новини | Переглядів: 525

Академія муніципального управління створена Постановою Кабінету Міністрів України з метою підготовки кадрів для органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади.

Навчальними програмами передбачено поєднання підготовки економістів, менеджерів, інженерів, юристів з наданням знань, формуванням вмінь та навичок для роботи в органах місцевого самоврядування та місцевих органах державної влади.

Випускники Академії отримують два дипломи: диплом за обраним напрямом підготовки та академічний диплом з функціональної спеціалізації «Місцеве самоврядування та державне управління». За 20 років плідної діяльності Академія підготувала понад 25 тисяч фахівців, які успішно працюють в органах місцевого самоврядування та місцевих органах державної влади.

Вчена рада Академії ухвалила освітній проект створення системи набору на навчання до Академії випускників шкіл, профтехучилищ, технікумів, які виявлять бажання після закінчення навчання працювати в органах місцевого самоврядування та місцевих органах державної влади. Проектом передбачено:

- надання теоретичних знань у поєднанні зі стажуванням на робочих місцях в органах місцевого самоврядування та місцевих органах державної влади, виробничою практикою на успішно діючих підприємствах, в установах та організаціях різних форм власності;

- залучення до навчального процесу вітчизняних та зарубіжних фахівців-практиків у сфері місцевого самоврядування та державного управління;

- створення умов для оволодіння студентами іноземними мовами на рівні ділового спілкування (В2);

- навчання протягом одного семестру в зарубіжних освітніх закладах з метою вивчення досвіду місцевого самоврядування та державного управління.

Реалізація Проекту, на нашу думку, дасть можливість:

- проводити цілеспрямований набір на навчання учнівської молоді, зорієнтованої на добросовісне, гідне, відповідальне, творче служіння обласній громаді;

- постійно поповнювати кадровий резерв органів влади висококваліфікованими, освіченими, патріотично налаштованими, креативними фахівцями;

- мати нову генерацію службовців, що знають світовий досвід місцевого самоврядування, вміють його постійно аналізувати та імплементувати в практику управління містом;

- удосконалювати діяльність Академії щодо підготовки кадрів для місцевого самоврядування та державного управління на рівні сучасних вимог;

Підготовка кадрів в Академії здійснюється за рахунок видатків державного бюджету, за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.