11 вересня було проведено навчання Школи місцевого самоврядування

12-09-2012, 10:31 | Розділ: Новини | Переглядів: 1898

11 вересня 2012 року у районній раді було проведено навчання Школи місцевого самоврядування. Школа місцевого самоврядування Менського району, до складу якої входять депутати районної ради, голови територіальних громад району, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації, була створена рішенням районної ради 29 грудня 2011 року з метою забезпечення підвищення професійної компетентності посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів.

Школа створена за підтримки Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України та Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

11 вересня у занятті Школи взяли участь викладачі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України: Пухкал Олександр Григорович – викладач Інституту, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат економічних наук, доктор державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, народний депутат України 3 скликання, Лупало Олександр Анатолійович – викладач Інституту, професор кафедри адміністративного права і процесу Національної академії міністерства внутрішніх справ України, кандидат юридичних наук, Баскакова Юлія Олександрівна – викладач Інституту, доцент кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат юридичних наук.

Теми навчання: «Правові основи діяльності органів місцевого самоврядування», «Органи місцевого самоврядування як інститут представницької влади на регіональному рівні», «Ефективність управління: оцінки та критерії». Слухачі Школи мали змогу задати питання викладачам, а також висловити свою думку і позицію з приводу функціонування інституту місцевого самоврядування, дати оцінку реформам, що відбуваються в Україні з точки зору практиків.