«    Березень 2024    »

Виїзна громадська приймальня голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Кулича

22-06-2016, 14:33 | Розділ: Новини | Переглядів: 767

21 червня, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч провів на базі нашого району виїзну громадську приймальню. «Мета таких громадських приймалень – безпосередньо поспілкуватися з громадами – почути і обговорити реальну проблематику кожної території, спільно знайти шляхи її розв’язання, – таким чином у вступному слові задав тон зустрічі голова облдержадміністрації Валерій Куліч. – Пропоную не витрачати час на промови і одразу перейти до запитань».

У заході взяли участь т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області Едуард Альохін, керівник СБУ в області Олександр Довженко, прокурор Чернігівської області Віктор Носенко, начальник Головного управління ДФС в області Олексій Барановський, обласний військовий комісар Олександр Криворучко.

Приймальня працювала для жителів м. Мени та Менського району, а також Городнянського, Корюківського, Сновського та Сосницького районів.

Громадян цікавили питання об’єднання громад та децентралізації, будівництва та ремонту доріг, фінансування малокомплектних шкіл та підвіз учнів, збереження мережі закладів культури та охорони здоров’я, наповнення бюджетів тощо.

Зокрема, жителі Менського району підняли питання внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад, роботи правоохоронних органів в умовах реформування, охорони здоров’я та забезпечення медикаментами (вакцини від сказу, препаратів інсулінової групи тощо) , ремонту даху районного Будинку культури, ремонту дороги до с.Садове від автодороги Чернігів-Новгород-Сіверський, та ряд інших важливих питань.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч надав відповідь на більшість питань, пообіцяв взяти під особистий контроль вирішення ряду піднятих проблем. Наголосив, що у поточному році буде проведено ремонт даху районного будинку культури та ремонт дороги до села Садового.