Жовтень 2017 (12)
Травень 2017 (23)

6-03-2012, 14:34 | Розділ: Новини | Переглядів: 790

06 березня 2012 року у Менській районній раді проведено навчання виконавчого апарату районної ради.

Під час навчання було розглянуту питання щодо введення в дію Інструкції з діловодства Менської районної ради. Основні позиції Інструкції розкрила начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Петрушенко Ірина Анатоліївна.

Вона звернула увагу на документування управлінської діяльності, на вимоги до бланків документів та їх реквізитів, на особливості оформлення службової документації, підготовку проектів розпоряджень голови районної ради та проектів рішень районної ради та інші питання.

Учасники навчання акцентували увагу на основних змінах, які відбулись в організації ведення діловодства.

Провела навчання керуюча справами виконавчого апарату районної ради Прищепа В.В.