Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

16 березня 2012 року відбулися загальні збори жителів села Данилівка

16-03-2012, 16:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 1091

Загальні збори жителів села Данилівка, у яких 16 березня 2012 року взяв участь голова районної ради Володимир Невжинський, розпочались із виступи Данилівського сільського голови Володимира Скляра. Він прозвітував про свою роботу у 2011 році, а також зупинився на організації роботи Данилівської сільської ради.

Про стан боротьби з правопорушеннями прозвітував дільничний інспектор міліції Сергій Процел.

У роботі зборів взяли участь заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Григорій Слобода, ветеринарний лікар Григорій Фесюн.

Виступив перед громадою і директор ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема» Сергій Юхименко.

Під час свого виступу голова районної ради, який також є і депутатом районної ради обраним по Данилівському мажоритарному виборчому округу, наголосив на тому, що основна увага влади повинна приділятись соціальним питанням. Але наскільки було б результативно, якби в розвитку соціальної інфраструктури брали участь ще й бізнесові структури, інвестори. Відрахувати 1 % від прибутку на рік на розвиток села – це значна допомога селу – і для ремонту клубу, і ФАПу, і бібліотеки. Невжинський В.М. наголосив на тому, що громада також має бути більш активною, і прийняте рішення на загальних зборах, сесії сільської ради, виконкому має контролювати. А якщо є контроль – то є і результат.

Жителів села хвилювали питання зайнятості населення, створення нових робочих місць, збільшення орендної плати за землю, ремонт доріг, розчистка придорожніх смуг.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.