26-01-2017, 14:48 | Розділ: Новини | Переглядів: 551

25 січня відбулось засідання президії районної ради організації ветеранів України. На президії були обговорені підсумки роботи районної ветеранської організації у 2016 році та намічені плани щодо діяльності у 2017 році.

Зокрема, присутні затвердили заходи ветеранської організації по гідному відзначенню 30-річчя її створення та проведенню ювілейного Пленуму. У своєму виступі голова ветеранської організації Раїса Москальська зупинилася і на підсумках проведення огляд-конкурсу на кращу первинну ветеранську організацію району. Переможцями стали 6 первинних ветеранських організацій, які активно проводять роботу серед ветеранів та підростаючого покоління. Перше місце розділили Макошинська та районна територіальна організація воїнів-афганців, друге місце вибороли - Березнянська та Киселівська, а третє місце посіли Менська та Дягівська первинні організації ветеранів. Члени президії також прийняли рішення з нагоди ювілею відзначити найактивніших учасників ветеранського та волонтерського рухів.

Учасники зібрання також обговорили дату проведення ювілейного Пленуму. Було вирішено провести Пленум районної ветеранської організації 18 лютого об 11.00 у великому залі районного Будинку культури.

Під час обговорення проблемних питань мова йшла про фінансування первинних ветеранських організацій, про надання матеріальної допомоги на лікування, про добросовісне виконання своїх обов’язків соціальними працівниками, які обслуговують ветеранів та одиноких громадян, тощо.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Валерій Щукін проінформував президію районної ветеранської організації про створення госпітального округу та Менської об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли 17 суб’єктів. Валерій Миколайович наголосив, що процес об’єднання територіальних громад не відворотний. У перспективі - створення Березнянської ОТГ.

У підсумку очільник району запевнив, що районна влада і надалі буде всіляко підтримувати та тісно співпрацювати із районною організацією ветеранів України.

В роботі засідання президії районної ради організації ветеранів України взяв участь голова районної ради Олександр Мисник