«    Травень 2024    »

Ветерани звітували про свою роботу

28-10-2019, 12:22 | Розділ: Новини | Переглядів: 647

25 жовтня в адміністративному приміщенні районної ради відбулась 13-а звітно-виборна конференція Менської районної Організації ветеранів України.

У роботі даного зібрання взяли участь представник Міністерства у справах ветеранів Оксана Петренко. голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Наталія Боюн, переший заступник обласної Організації ветеранів України Анатолій Скуратович, голова обласної організації учасників бойових дій і ветеранів військової служби Валерій Самосват та інші.

Голова районної Організації ветеранів України Раїса Москальська прозвітувала про свою роботу та роботу ветеранської організації. Зокрема, мова йшла про роботу первинних ветеранських організацій, волонтерського центру, Менської територіальної організації воїнів-афганців. Раїса Михайлівна акцентувала увагу і на співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, територіальним центром, відмічала успіхи та досягнення народного аматорського хору ветеранів «Придеснянські барви» тощо.

В обговоренні звіту взяли участь голови первинних ветеранських організацій селища Макошино, села Киселівка.

Також були заслухані звіти голів ревізійної комісії та комітету з медико-соціального захисту ветеранів.

Перед учасниками конференції виступили представники області та району.

У ході проведення конференції були обговорені питання національно-патріотичного виховання молоді, децентралізації, реформування освіти, медицини тощо.

У підсумку відмічалось – головне не проявляти байдужість до ветеранів та людей похилого віку по вирішенні соціальних питань.

Делегати конференції ухвалили постанову, якою визнали роботу Менської районної Організації ветеранів України задовільною. У відкритому голосуванні головою районної Організації ветеранів України беззаперечно знову обрано Москальську Раїсу Михайлівну. Також були обрані керівні органи ветеранської організації: рада, президія, відповідальний секретар. Делегати затвердили склад ревізійної комісії та інших допоміжних органів та визначились із делегатами на обласну конференцію.

Принагідно були відмічені Почесними відзнаками найактивніші представники ветеранської організації.

А по закінченню конференції – присутні мали змогу послухати українські пісні у виконанні ветеранського хору «Придеснянські барви».