Про переваги співпраці зі службою зайнятості

17-02-2017, 14:34 | Розділ: Новини | Переглядів: 490

16 лютого директор районного центру зайнятості Тамара Кот відвідала Філію ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України «Менське хлібоприймальне підприємство», з метою обговорення шляхів співпраці.

У ході зустрічі керівник підприємства Іван Лашко розповів, що ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - національний оператор зернового ринку нашої держави, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових, і є найпотужнішою державною вертикально–інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України. Заснована 11 серпня 2010 року.

Менське ж ХПП пройшло шлях становлення з 1931 року, коли у Мені працювала реалбаза хлібопродуктів, яка мала лише один зерновий склад. У 60-х рр. на підприємстві було введено в експлуатацію 5 зерноскладів, у 70-х – ще три, а у 1980 році - елеватор. У 1975 році реалбазу було перейменовано у хлібоприймальне підпрємство.

Хлібоприймальна діяльність підприємства забезпечує приймання, обробку, сушіння, зберігання та відвантаження зерна різних культур.

Загальна робоча зернова місткість філії «Менське хлібоприймпльне підпрємство» складає 39 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 28 тис. тонн, складська – 11 тис. тонн.

Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник.

Наразі підприємство закуповує ярі зернові культури та розпочало перший етап реалізації алгоритму весняної програми форвардних закупівель зернових.

Зараз на підприємстві працює 50 чоловік. Протягом минулого року за сприяння служби зайнятості на філію працевлаштовані 6 безробітних.

Крім того Іван Лашко наголосив, що підприємство відчуває нестачу висококваліфікованих робітничих кадрів, токарів, слюсарів-ремонтників, оскільки старше покоління завершує трудову діяльність, а молодих кадрів вкрай не вистачає.

В свою чергу директор центру зайнятості поінформувала керівника підприємства про послуги служби зайнятості: професійне навчання безробітних під потребу роботодавців, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, компенсацію витрат єдиного соціального внеску тощо.

Також керівник підприємства дізнався про новації в роботі служби зайнятості, про нові технології, зокрема відеорезюме, відеопрезентацію вакансії, комунікацію з клієнтами через соціальні мережі, сервіс «Електронна черга», та про законодавчі ініціативи, спрямовані на зниження утриманських настроїв серед безробітного населення, мотивацію громадян до легальної та продуктивної праці.