«    Лютий 2017    »

Порядок отримання дублікату листка непрацездатності

Відповідно до Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03 листопада 2004 року № 532/274/136-ос/1406, у разі втрати листка непрацездатності (далі – ЛН) лікуючим лікарем оформлюється дублікат ЛН при наявності довідки з місця роботи про те, що виплата за цим листком непрацездатності не здійснювалася.

Напередодні Масляної менські волонтери в черговий раз відвідали бійців на війні

Завезли необхідне бійцям тактичної групи “Білорусь”, 80-ї десантно-штурмової бригади, 72-ї окремої механізованої бригади та сьомої автомобільної санітарної роти.

Маршрут пройшов через Мар’їнку, Піски, Очеретине, з передачею теплого одягу для Авдіївки. Кінцевим пунктом, як завжди, було місто Сіверодонецьк.

Основна частина вантажу залишили у медиків з подальшою передачею його у Попасну та Часів Яр. Загалом доставлено близько трьох тонн вантажу: продукти харчування, теплий одяг, медикаменти, білизна для шпиталів, дуже багато смаколиків і, як завжди, малюнки, валентинки і обереги, зроблені дитячими руками.

Свято зустрічі весни принесе багато сюрпризів

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Щукін спільно із головою районної ради Олександром Мисником провів чергове засідання оргкомітету, на якому обговорено питання проведення культурно-мистецького свята «Зустріч весни».

Під час наради відмічалося, що на учасників дійства чекає багато сюрпризів і приємних несподіванок. Меняни та гості міста зможуть переглянути виступи творчих колективів району, прийняти участь у різноманітних конкурсах та спортивно-силових змаганнях: перетягування канату, поїдання на швидкість вареників, штовхання гирі тощо.