Напередодні Масляної менські волонтери в черговий раз відвідали бійців на війні

22-02-2017, 10:40 | Розділ: Новини | Переглядів: 115

Завезли необхідне бійцям тактичної групи “Білорусь”, 80-ї десантно-штурмової бригади, 72-ї окремої механізованої бригади та сьомої автомобільної санітарної роти.

Маршрут пройшов через Мар’їнку, Піски, Очеретине, з передачею теплого одягу для Авдіївки. Кінцевим пунктом, як завжди, було місто Сіверодонецьк.

Основна частина вантажу залишили у медиків з подальшою передачею його у Попасну та Часів Яр. Загалом доставлено близько трьох тонн вантажу: продукти харчування, теплий одяг, медикаменти, білизна для шпиталів, дуже багато смаколиків і, як завжди, малюнки, валентинки і обереги, зроблені дитячими руками.

Командування сьомої автомобільної санітарної роти передало вітання та подяки Менській районній гімназії та Спасській ЗОШ. Дякуємо всім, хто надав величезну допомогу волонтерам у підготовці поїздки: голові фермерського господарства “Бутенко” Олексію Бутенку, Юрію Івченку, Куковицькій сільській раді, жителям Максаків, Лісок, працівникам Менської централізованої бібліотечної системи, Вірі Титаренко, Ганні та Олегу Цимбалюкам, учням Менської школи ім. Т.Г.Шевченка. А ще жителям вулиці Максима Андрейченка, Миколі та Клавдії Монякам та всім-всім, хто допомагав та допомагає нашим захисникам.

Якщо хтось бажає взяти участь у допомозі, ми тут.