«    Листопад 2018    »

Свято у тих, хто дарує його іншим

Сьогодні в приміщенні районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

З професійним святом присутніх привітали голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, завідувач сектору культури і туризму районної державної адміністрації Олександр Карпенко, помічник народного депутата В. Давиденка Ігор Зелений.

Прозвучали найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури та з нагоди свята вручено почесні відзнаки.

9 листопада День української писемності та мови.

Його встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року «на підтримку ініціативи громадських організацій... в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

Нестор Літописець був монахом Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), першим давньоруським письменником і літописцем, послідовником творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Автор житій князів Бориса і Гліба, Феодосія Печерського; традиційно вважається одним із авторів «Повісті минулих літ». Саме Нестор увів історію Русі в річище всесвітньої історії.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.

Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаю міцного здоров'я, добра, благаполуччя.

Щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю.