«    Червень 2020    »

Права дитини в Україні

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до проблем дітей та захисту їх прав.

Основним міжнародним документом, що визначає права дитини є Конвенція про права дитини, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року.

У Конвенції зазначено, що права, передбачені нею, забезпечуються за кожною дитиною, без будь-якої дискримінації незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров'я і народження дитини, її батьків або яких-небудь інших обставин.

Менський район у загальному обласному рейтингу за підсумками 2019 року – на 6-му місці

Чернігівською ОДА здійснено моніторинг соціально-економічного розвитку адмінтериторій області за 2019 рік.

Менський район серед інших 22-х досяг у загальному обласному рейтингу займає 6 місце.

Економічна ефективність, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток та середнього підприємництва, інвестиційний розвиток, доступність та якість послуг у сферах освіти і охорони здоров’я, соціальний захист населення та якість довкілля – усього 47 показників по 9-ти напрямках бралися до уваги.

Найвищі показники Менщини у сфері економічного зростання та в агропромисловому комплексі.

Про проведення громадських слухань

29 травня поточного року у адміністративному приміщенні районної ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення індустріального парку «Менський» за межами міста Мена, Менської міської ради, Менського району, Чернігівської області, орієнтовною площею 62 га».

У засіданні взяли участь голова районної ради Наталія Боюн, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, представники громадськості.