«    Червень 2020    »

Жителі Менщини занепокоєні своїм майбутнім

Сьогодні голова районної ради Наталія Боюн та голова районної державної адміністрації Євген Соловйов взяли участь у засіданні виконкому Менської міської ради, де одним з питань, що розглядалися, було важливе для жителів Менщини рішення щодо формування нового адміністративно-територіального поділу.

Занепокоєння менян викликав розроблений Кабінетом Міністрів України проект, відповідно до якого Менська ОТГ буде входити до складу укрупненого Новгород-Сіверського району.

Три кроки до електронних послуг Пенсійного фонду України

1.Особисто звернутись до сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в області для оформлення заяви (у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні). Документи, необхідні для ії оформлення: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

2.Отримати у фахівців “реєстраційний код” для реєстрації на веб-порталі ПФУ.

Шановні жителі Менщини!

Вітаємо вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці – урочистою подією, священний зміст якої від найдавніших часів єднає усіх віруючих християн.

Це свято надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому,

Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а Господь благословляє нашу Україну на мир і процвітання.