«    Червень 2020    »

Є така професія – здоров’я охороняти: Менщина вітає медиків

Цими вихідними своє професійне свято відзначатимуть працівники охорони здоров’я. Сьогодні у залі засідань Менської районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Голова районної ради Наталія Боюн та голова районної державної адміністрації Євген Соловйов долучилися до святкового заходу, привітали з Днем медичного працівника та вручили почесні відзнаки.

Пандемія показала важливість, гуманність та жертовність професії медичного працівника. Тому цьогоріч свято багате нагородами різних рівнів та щирою людською вдячністю.

Теплі привітання колегам пролунали від керівників закладів Григорія Разнована та Наталії Корнієнко, а творчі медики Наталія Адруг та Тетяна Кушнеренко подарували низку пісень.

Районна рада вчергове звернулась до високопосадовців

Події, що відбуваються навколо вирішення питання реформування адміністративно-територіального устрою та створення субрегіонального рівня, оприлюднення проекту постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» і пов’язаний з цим запит громадськості Менського краю не залишили байдужими депутатський корпус районної ради.

Саме тому була скликана позачергова сесія районної ради.

На розгляд сесії винесено питання про звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерства розвитку громад та територій України щодо створення укрупненого району з центром у м.Мена. Це вже не перше звернення районної ради з даного питання: відповідні рішення депутати приймали у 2015, 2018, 2019 роках.

До уваги роботодавців! Є можливість допомогти своїм працівникам.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України, через вебпортал електронних послуг (https://portal.pfu.gov.ua/), відскановані копії трудових книжок працівників, які перебувають на даний час у трудових відносинах з вашою установою.

Це особливо важливо для тих співробітників, які набувають у наступних місяцях поточного року право на пенсію.

ФОПи продовжують активно звертатись до служби зайнятості за отриманням допомоги по частковому безробіттю

Фізичні особи-підприємці, які ведуть діяльність одноосібно, отримали право на допомогу по частковому безробіттю 6 червня, коли набула чинності постанова Кабміну №453, якою внесені зміни до Порядку надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. До цього часу звернутись за державною фінансовою підтримкою могли представники малого і середнього бізнесу, які використовують працю найманих працівників і в період карантину призупинили чи скоротили свою діяльність.Станом на 18.06.2020 року 17 суб’єктів господарювання району подали до служби зайнятості 17пакетів документів на отримання допомоги по частковому безробіттю.В результаті таку допомогу отримують 88 найманих працівників.

Уряд затвердив виплати медикам у разі інвалідності або смерті від COVID-19 через Фонд соціального страхування України

Фонд соціального страхування України здійснить страхові виплати у випадку захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням коронавірусною хворобою. Відповідний порядок надання страхових виплат Кабінет Міністрів України затвердив сьогодні, 17 червня.

Страхові виплати будуть здійснені Фондом за кошти державного бюджету України.

У разі встановлення медичному працівнику групи інвалідності протягом одного календарного року після захворювання на COVID-19 під час виконання професійних обов’язків виплати складуть: