Чи бути у Мені госпітальному округу?

21-10-2016, 12:17 | Розділ: --- | Переглядів: 1493

Саме це питання піднімали  19 жовтня  під час громадських  обговорень, які відбулись під егідою та за ініціативи районної ради та районної державної адміністрації. За інформацією, розміщеною на сайтах обласних органів влади, на Чернігівщині пропонується створити п'ять регіональних медичних округів: два - у місті Чернігів, а також у Ніжині, Прилуках та Корюківці. Згідно з цими планами, Менський район пропонується до зони обслуговування майбутнього Корюківського регіонального медичного округу.

Учасники громадських обговорень мали змогу висловити свою думку з приводу переваг  та пріоритетів саме Менського району та центральної районної лікарні, як центру госпітального округу.

Голова районної ради Олександр Мисник, голова райдержадміністрації  Валерій Щукін, головний лікар Менської ЦРЛ Петро Хомрач, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Микола  Торбєєв, працівники районної лікарні  наголошували на тому, що будь-яка реформа, а особливо медична, повинна перш за все відповідати інтересам та потребам людей. Географічне розташування нашого районного центру є зручним для жителів сусідніх районів, через місто щоденно проходить 82 рейсові автобуси, що дає можливість доїзду до лікарні з інших населених пунктів як нашого, так і сусідніх районів, районна лікарня відповідає всім потребам та вимогам, адже вже вчетверте підтвердила Вищу акредитаційну категорію, має звання "Лікарня, доброзичлива до дитини", "Чиста лікарня безпечна для пацієнтів".

По результатах громадських обговорень прийнято рішення звернутись до облдержадміністрації та обласної ради, народних депутатів України, Міністерства охорони здоров'я України з проханням вирішити питання створення медичного округу в м.Мена.